Vitajte na stránkach firmy 
UNIMAX TRADE

Sme tím odborníkov zaoberajúci sa službami v oblasti návrhu, dodávky, realizácie, predaja, pravidelného a nepravidelného servisu, havaríjneho servisu zariadení na úpravu vody.

V oblasti úpravy vody poskytujeme komplexnú starostlivosť a aplikáciu najmodernejších technológií.

  • dlhorocné skúsenosti v oblasti
  • vyškolený personál
  • kvalitné produkty
  • výhodné ceny
  • pôsobnosť na území celej SR

Pomáhame definovať ciele a navrhujeme optimálne riešenia

Poznáme potreby a problémy, ktoré potrebujú klienti riešiť. Pomáhame definovať ciele a navrhujeme optimálne riešenia na mieru, ako dosiahnúť želaný efekt. Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti. S naším odborným tímom, sme schopní riešiť množstvo inovatívnych návrhov na mieru zákazníka.

Partneri:

V krátkosti

Naše zariadenia sa používajú hlavne v domácnostiach a rodinných domoch, ale aj vo firmách, laboratóriách, gastro-priemysle, zdravotníctve, akvaristike a pod.

Našou snahou je uspokojiť v plnej miere každého zákazníka. Preto dbáme na kvalitu, aby použité súčiastky a elementy zabezpečovali maximálnu spokojnosť klienta. Pri práci využívame kvalitne produkty, ktoré boli prekontrolované a otestované, aby sme v čo najväčšej miere vylúčili prípadné poruchy.

Zabezpečujeme poradenstvo, dodávku, inštaláciu, samozrejmosťou je pravidelný periodický, záručný, pozáručný, aj havarijný servis.